A- A+ K

Centrum Świadczeń Opiekuńczych PANACEUM

MISJA: Kompleksowa opieka domowa dla Seniorów

   Panaceum specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług kompleksowej opieki domowej dla seniorów. Traktujemy każdego Podopiecznego jak rodzinę, z szacunkiem, w sposób troskliwy i współczujący. Zapewniamy spokojne życie w godności, prywatności i komforcie kiedykolwiek i gdziekolwiek jest to konieczne.

WIZJA: szerzyć szacunek dla seniorów zapewniając Im uznanie i odpowiednią opiekę

   Rozwinięte państwa Europy Zachodniej jak i Ameryki Północnej rozumieją, jak ważną rolę w społeczeństwie pełnią seniorzy. Potrafią docenić Ich wkład w rozwój przyszłości, szeroką wiedzę i doświadczenie życiowe. Dlatego też tak wiele uwagi i troski poświęca się tam osobom starszym. Pragniemy aby Polska dołączyła do krajów, w których docenia i zauważa się seniorów, oddaje Im należne uznanie i szacunek oraz otacza Ich odpowiednią opieką. Realizujemy tę naszą wizję we wszystkich usługach, które oferujemy. Ze szczególną uwagą dążymy do zapewnienia każdemu Podopiecznemu poczucia bycia potrzebnym, ważnym i wartościowym człowiekiem.

WARTOŚCI: Rodzina, Godność, Uczciwość i Rzetelność

   Rodzina. Traktujemy wszystkich naszych Podopiecznych jak część naszej rodziny i opiekujemy się Nimi z najwyższą starannością, tak jak opiekowalibyśmy się naszymi bliskimi. Zawsze służymy pomocą, ciepłym słowem i niezbędną uwagą. Dla Nas zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Podopiecznych jest najważniejsze.

    Godność. Godność jest podstawową wartością wszystkich ludzi na całym Świecie. Opieka nad drugim człowiekiem to szczególne zadanie wymagające szacunku, dyskrecji i pełnego zaangażowania. Dzięki naszemu profesjonalizmowi oraz indywidualnemu podejściu nasi Podopieczni mogą poczuć się pewnie, komfortowo i bezpiecznie w każdej sytuacji.

   Jakość. Zwracając się do Nas otrzymują Państwo usługę na najwyższym poziomie, ponieważ chodzi tu o osoby najbliższe sercu. Doskonale rozumiemy, że potrzeby naszych Podopiecznych są często bardzo nietypowe i skomplikowane. Nasza wyspecjalizowana kadra jest na to przygotowana i gwarantujemy, że Państwa Bliscy otrzymają fachową i kompleksową pomoc oraz niezbędne wsparcie w każdej sytuacji.

  Uczciwość i rzetelność . Oddając swoich Bliskich w Nasze ręce obdarzają Nas Państwo wielkim zaufaniem. W Naszej pracy bezwzględnie stosujemy się do jasno określonych zasad etyki i poszanowania drugiego człowieka.  Nasi pracownicy są wyselekcjonowani i starannie przeszkoleni, to gwarantuje profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do każdego Podopiecznego. Na każdym kroku kierujemy się uczciwością, bo w naszej ocenie jest to sposób na okazywanie szacunku naszym Seniorom i ich bliskim.

 

Opieka

Szukasz opieki dla bliskiej osoby?

Skontaktuj sie z nami

Praca

Chcesz być opiekunem? Masz kwalifikacje?

Napisz do nas

Kontakt

Świdnicka 39
50-029 Wrocław

kontakt@opieka-panaceum.pl