A- A+ K

Centrum Świadczeń Opiekuńczych PANACEUM

OPIEKUNOWIE SENIORÓW

Opieka nad osobami starszymi może być wykonywana tylko przez osoby merytorycznie do tego przygotowane i mające odpowiednie do tej pracy predyspozycje. Na oba te aspekty zwracamy w naszej firmie szczególną uwagę zarówno przy zatrudnianiu opiekunów jak i kontrolując ich pracę.

Każdy z Opiekunów jest starannie wyselekcjonowany i musi spełniać rygorystyczne normy dotyczące różnych aspektów życia. Zapobiega to przypadkowości i eliminuje wszelkie ryzyko niekompetencji i co równie ważne pozwala na wybranie osób, które z empatią zaopiekują się seniorem lub seniorką w zaciszu ich własnego domu. Kwestie, którym poświęcamy szczególną uwagę to przede wszystkim:

    • Duże doświadczenie w szeroko pojętej opiece,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Niekaralność,
    • Powołanie, empatia, cierpliwość i zaangażowanie.


Indywidualny dobór opiekuna

Każdy opiekun dobierany jest indywidualnie do Podopiecznego, a wybór jest konsultowany z rodziną oraz zainteresowanym. W zależności od zakresu opieki jaką objęty zostanie Senior oraz jego osobistych życzeń sugerujemy konkretną osobę.

Na początku obowiązuje okres przejściowy, w którym sprawdzamy czy Podopieczny jest zadowolony z opiekuna. Zależy nam bowiem na zbudowaniu między nimi pozytywnej relacji i stworzeniu przyjaznej atmosfery. W sytuacji, gdyby opiekun się nie sprawdził, dokonujemy zmiany według Państwa zaleceń.

Ponadto wszyscy nasi pracownicy są zobowiązani do zachowania pełnej dyskrecji i tajemnicy służbowej odnośnie wykonywanych obowiązków i świadczonych usług oraz do nie ujawniania jakichkolwiek informacji dotyczących Podopiecznych i ich rodzin.


Polecamy wykwalifikowaną opiekunkę jako alternatywę dla domu opieki

 

opiekunka seniorki

 

Opieka

Szukasz opieki dla bliskiej osoby?

Skontaktuj sie z nami

Praca

Chcesz być opiekunem? Masz kwalifikacje?

Napisz do nas

Kontakt

Świdnicka 39
50-029 Wrocław

kontakt@opieka-panaceum.pl